NOVINKY: Mighty Sounds, můj první pracovní festival

30. července 2013 v 10:00 | Elliette
Termín 18. do 22. července jsem strávila pracovně. A co jdem dělala? Přece catering pro ochranku na festivalu Mighty Sounds! O tom co je to catering a jak to probíhalo čtěte dál.

´
Zde u stánku Legalizace s kamarátkou Andrejkou, které vděčím za fotky a s kterou jsem se poznala díky této práci.

Co je to ten catering?

Někteří z vás to určitě vědí. Catering je služba zajišťující jídlo a občerstvení se vším všudy - čili včetně úklidu apod. A tak jsem si myslela, no co, uvařit kafe a nandat jídlo pár chlapům, to přece není nic těžkého. Ale to jsem se spletla. Zdaleka se totiž nejednalo jen o kafe a nandání jídla. Ale o všechno to kolem k zajištění pohodlí ochranky. Čili každému z nich jiné kafe, porce aby vyšli na všechny, svačiny, nákup, rozvoz jídel, starost o to, aby byli vždy nabité zdroje do vysílaček a spousta dalších. Dvanáct hodin denně na nohou a jste na to dvě. Neříkám, že je to největší dřina nebo jaké je to tyranství. Každopádně to není tak jednoduché, jak jsem si myslela.
Kdo byl někdy na festivalu, jistě ví, jaké to tam je s hygienou. Známé Toi Toi kadibudky a bodobného charakteru i sprchy, ve kterých chytnout dobu, kdy teče teplá voda, je jako sázka do loterie. A tak, samozřejmě, já chytla tu úplně ledovou vodu. Prvotní šok mi doslova vyrazil dech. Nakonec jsem to ovšem překonala a dokonce jsem si i umyla hlavu včetně balsámu. A mohu vám říct, že ve finále jsem byla za tu ledovou vodu šťastná.Svým způsobem bylo trochu vzrušující být v týmu security. Rozvoz na čtyřkolkách, poslech vysílaček i volný pohyb po celém areálu - to zkrátka jako běžný návštěvník na festivalu nezažijete. Nervy, únava, ale i legrace a smích. Pocit, že když procházíte kolem ochranky, raději se na vás usmějí, než aby se mračili. Přeci jen - co kdybyste jim chtěla hodit něco do kafe? =D


První tři vozítka ochranky. Dvě čtyřkoli a mlok nebo také obojživelník jak se přezdívá tomu třetímu.


Základna security.


Zde jsme byly "ubytovaní".


Ledové osvěžení je v parném létu důležité. Zde konkrétně Tequila Sunrise.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izii Brush Izii Brush | Web | 30. července 2013 v 11:05 | Reagovat

ahoj, teď ve slevách mám tušení že je něco málo přes stovku, jinak stojí necelé dvě :)

2 Nikola Mills Nikola Mills | Web | 26. srpna 2013 v 22:01 | Reagovat

to je hustý!! :) to by mě bavilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama