TT: Kam na rande?

6. listopadu 2013 v 15:08 | Elliette
Téma týdne "Kam na rande" se podle mě ideálně hodí na podobné zaměření blogu a tak si myslím, že by byla škoda toho nevyužít. Večeře, kino, zoologická, procházka v parku - to všechno jsou tradiční návštěvy, která zřejmě napadnou každého z nás a jistě mají své kouzlo. Co takhle ale něco originálního?


Romantická projížďka na koni
Toto se týká spíše těch, kteří mají ke koním přístup např. od známích. Není ale problém najít stáj, kde si takové rande zaplatíte. Výhodou je, pokud jeden z vás umí alespoň trochu jezdit. Dívka bude nadšená z koně a kluk prokáže určitou odvahu a romantickou stránku.

Trocha adrenalinu Vám rozproudí krev
Takové motokáry nebo paintball Vám zaručí, že se nudit rozhodně nebudete. Špatná nemusí být ani bobová dráha nebo lanové centrum. Nemusíte si lámat hlavu s tím, co říkat nebo jak toho druhého zabavit. Mějte ovšem na paměti, že jde především o zábavu, ne o to být lepší za každou cenu.

Strašidelná Praha
Romantická a trochu strašidelná procházka noční Prahou je velice zajímavím místem na rande. Nejen, že poznáte něco z památek a historie Prahy ale pánové navíc jistě ocení přitulení bázlivějších dívek. Cena je 350,- za osobu, případně 1500,- za skupinu 6 osob. Objednat můžete na www.strasidelnapraha.cz.
Ocením i vaše zajímavé tipy na rande. Kam nejdraději chodíte vy?
Elliette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ruth Ruth | 6. listopadu 2013 v 17:39 | Reagovat

moc zajímavý typy... ;-) celkem bych chtěla zkusit tu strašidelnou Prahu... :-D

2 The fantastic blog The fantastic blog | Web | 12. listopadu 2013 v 14:30 | Reagovat

Projíždka na koni s přítelem? Super nápad :) to by se mi líbilo.
Děkuji moc za komentář :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama