LifeStyle: Jak jsem se rozhodla se sebou něco dělat

4. června 2014 v 19:11 | Elliette
Někdy člověku trvá, než si uvědomí, jak strašně žije. Mé stravovací návyky, únava, lenost, špatná fyzická kondice... takto bych mohla pokračovat do nekonečna. Našla jsem si odvahu a řekla jsem "DOST!". Co jsem se rozhodla změnit? Čtěte celý článek.

Jako pro nevyléčitelného žrouta, milovnici teplé vody a naprosto líného člověka se mi to ze začátku zdálo nemožné. Budu schopná to vůbec vydržet? Očekávala jsem, že to vždy budu odkládat na další den. Donekonečna. Tak, jako jsem do teď měla ve zvyku. Světe div se. Je to šest dní, a já se stále jakštakš držím. Samozřejmě občas polevím a zatím se mi nepodařilo nastolit všechny změny, ale důležité je, že se v tom stále držím.


Jak je to možné? Zkrátka cítím změny na svém těle. Díky kvalitnější stravě pro mě není takový problém se udržet nejíst v deset hodin večer. Není těžké si odříct vše co vidím. Ale hlavně se cítím lépe, není mi neustále těžko od žalutku, necítím hlad 24 hodin denně, i když jsem zrovna plná a cítím se více plná energie. A otužování? Stačí jen překonat ten první poment, udržet se a nezapnout ihned teplou vodu. Nic víc. Protože pak cítím, jak je mi líp, jak to mé tělo nastartuje.

Ráda bych ještě zapojila více pohybu a postupně všechny tyto návyky zlepšovala. Byla bych šťastná, kdyby se mi díky tomu podařilo i něco zhubnout. Ale hlavní je, že se cítím lépe a vím, že pro své tělo něco dělám.

A co jsem se tímto článkem také snažila říct? Že zapojuji na blog novou rubriku LIFESTYLE. Také se budu snažit na blog přidávat mnohem častěji a ráda bych psala průběžné reporty z toho, jaké změny u mě nastaly. Držte mi palce, věřím, že to zvládnu.

Vaše Elliette

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Azzy Azzy | Web | 13. června 2014 v 20:56 | Reagovat

Děkuju
Držím Ti palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama