Aktuality

TT: Originalita neroste na stromech.

28. června 2014 v 14:56 | Elliette
Každý z nás chce být v hlouby duše originální. Protože být originální, to je přece IN, to se nosí. A tak s myšlenkou a přesvědčením, jak chceme být originální, podléháme módním trendům, hitům, módě, kterou určují značkové obchody a módní návrháři, leckdy bez špetky vkusu. Oblečeme se do neonově barevných trik, k tomu obří sluneční brýle a doladíme to jedním párek conversek. A s pocitem, jak jsme trendy, in a originální vyjdeme do ulic jako další tuctovka. Nebo to můžeme pojmout z druhé strany. Budeme dělat úplný opak, čím šílenější, tím lepší. A tak budeme schopné jít ven klidně v pytli od brambor, který nás bude kousat, budeme si v něm připadat právě jako ta brambora a celou cestu po městě budeme přemýšlet, co si o mě lidi myslí. Ale budeme originální. Protože v tom v dnešní době originalita zpočívá. Ale originalita neroste na stromech.

Další rekonstrukce blogu

27. února 2014 v 14:55 | Elliette

Zdravím Vás, moji milí,

nemáte už těch rekonstrukcí plný zuby? =D Doufám, že tahle už je na dlouhou dobu poslední. Ve směs se nic tak velice zásadního nemění, nicméně bych se nyní ráda více zaměřila na DIY tvorbu.

Osobně si myslím, že moje aktivita se nějak extra výrazně nezlepší, elikož maturity se neúprosně bliží. A abych sem vkládala jeden článek za druhým jen o tom, jak vlastně nestíhám a proč nestíhám, to mi nepřijde smysluplné a rozhodně si nemyslím, že je to důvod, proč sem ta malá hrstka Vás chodí.

Předem bych všechny chtěla upozornit, že spousta DIY návodů bude pro někoho z Vás až příliš primitivní. Odpusťte si prosím, jak je to článek o ničem a nemá žádnou váhu. Spousta věcí slouží hlavně jako inspirace a z vlastní zkušenosti vím, že pokud člověk zrovna něco hledá (například čím obdarovat na Vánoce), hodí se i drobnosti, u kterých si říká, že jsou sice jednoduché, ale samotného by ho nenapadli.

Tak zase někdy u článku ;) Vaše Elliette
 
 

Reklama